HAKKINDA

4.000 metrekare kapalı alana sahip mağaza işletmeciliği ile 2014 yılında İzmir'de faaliyete başlayan Bilt Mağazacılık A.Ş., kurucularının sektördeki 20 yılı aşkın tecrübesinin ışığında, iş alanlarını zenginleştirmeye ve yönetmeye devam etmektedir. 

BİLT, müşterilerinin haklı güvenini kazanmış olan Türkiye'nin en büyük katlı mağazacılık aktorü Boyner başta olmak üzere Brooks Brothers, Skechers, Columbia, Altınyıldız, Lee&Wrangler, Yargıcı gibi lokal ve global bir çok markanın bayiliği ve mağaza işletmeciliğini sürdürmektedir.

Yaklaşık 10 yıllık zaman diliminde, yönettiği şube ve personel sayısı, hizmet sunduğu alanın genişliği, eriştiği satış rakamları ile alanında lider bir isim haline gelmiştir. Ülke genelinde 40.000 m2 satış alanına ulaşan BİLT, yatırımlarına Ege Bölgesi’nde İzmir, Manisa, Salihli, Denizli, Uşak ve Afyon, Doğu Akdeniz Bölgesi'nde Adana ve Mersin, Batı Akdeniz'de Antalya, Fethiye, Bodrum, Marmara Bölgesi'nde ise başta İstanbul olmak üzere Balıkesir, Çanakkale ve Edirne şehirlerinde faaliyete geçirdiği mağazalarla devam ettirmektedir. 2019 yılında yapılan yeni atılım ile BİLT, perakendecilikteki deneyimi kendi markası Bilt Store'u yarattı. Bilt Store, kısa sürede 8 mağaza sayısına ulaşan ve online mağazası ile e-ticarete de yatırım yapan bir marka olarak dikkat çekmeye başlamıştır.

Bilt Mağazacılık, faaliyetlerinin odağı olan müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına kolay ulaşılabilirlik ve maksimum fayda ile karşılayabilecekleri alanlar yaratmayı en önemli hedef olarak görmektedir. Bu hedefin sürdürülebilir olması için insan kaynağı ve teknolojiye sınırsız yatırım yapılmaktadır. Eğitim, araştırma ve çok çalışma kurum kültürünün ayrılmaz birer parçası olarak görülmekte olan Bilt Mağazacılık, bugün 650 kişilik ekibiyle ilerlemeyi sürdürmektedir.